Pracovník OTK Lipová-lázně

Plat:
29000 - 35000 Kč
Město:
Lipová-lázně
Okres:
Jeseník
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

První kontakt telefonicky nebo e-mailem, tel. č. 732 834 191, e-mail: marinka@jmcontainers.cz

Náplň práce:

- vizuální kontrola kvality práce a výrobků na výstupní kontrole,

- vizuální kontrola kvality práce a výrobků na mezioperační kontrole,

- zodpovědnost za dodržování postupů při zjištěných vadách a neshodách,

- zápisy výsledků kontroly, jejich předávání výrobním provozům,

- reporting denních kontrol nadřízenému pracovníkovi, - aktivní komunikace s ostatními profesemi

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky:

- pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail,

- předchozí zkušenost s kontrolou kvality výhodou

- absolventy zaučíme,

- znalost modulární výstavby výhodou

Název společnosti:
Jiří Marinka
Telefon:
732 834 191
Reference:
67049108