Prodavač/ka Pardubice

Plat:
21300 Kč
Město:
Pardubice
Okres:
Pardubice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
39

Popis pozice

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. příjme do svého týmu na prodejně v Pardubicích PRODAVAČE/PRODAVAČKU (prodejna se nachází v objektu Penny).

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

- nabídka a prodej masa, uzenin, lahůdek a dalšího sortimentu

- krájení a doplňování zboží do pultů

- prezentovat zboží v pultech

- obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků

- práce v novém, zmodernizovaném, čistém prostředí

- práce na dvě směny - ranní/odpolední + směna o víkendu

- péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:

- ochota pracovat na dvě směny - ranní/odpolední

- praxe s prodejem zboží

- dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

- zodpovědný přístup k práci

- samostatnost

Nabízíme:

- Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu

- Práci ve stabilní české společnosti

- Příspěvek na stravování ve mzdě

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Odměnu za práci o víkendech a svátcích

- Výhodné zaměstnanecké nákupy masa

- Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz

- Odměna za výročí narození

- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let

- Multisport karta

- Zaškolení na prodejně

Vhodné pro absolventy.

První kontakt e-mailem, telefonicky (08:00 - 18:00) nebo osobně na prodejně Karla IV. 2749, Pardubice (pracovní den do 13h).

Název společnosti:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Telefon:
+420 702 233 169
Odpovědná osoba:
Markéta Sokolová
Reference:
67048920