Obsluha restaurace Seč

Plat:
25000 Kč
Město:
Seč
Okres:
Chrudim
Počet míst:
4
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Místo výkonu práce: Seč

NÁPLŇ PRÁCE: přijímání objednávek, servírování jídla a nápojů, práce za barem, inkasování plateb, příprava a úklid pracoviště.

POŽADAVKY: občanská a morální bezúhonnost, spolehlivost, pracovitost, dochvilnost, schopnost pracovat v týmu, praxe v oboru výhodou

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:HPP: 5 týdnů dovolené, SickDay, možnost stravování, příspěvek na penzijní a životní připojištění, benefitní karta, výhodný telefonický tarif.

Možnost i DPČ - mzda 150,-/hod.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Název společnosti:
ALMED SERVIS, s.r.o.
Telefon:
606 200 066
Odpovědná osoba:
Michaela Vávrová
Reference:
67047667