Maséři Františkovy Lázně

Plat:
28000 Kč
Město:
Františkovy Lázně
Okres:
Cheb
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Místo výkonu práce: Badenia Hotel Praha, Ruská 27/12, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Pracovní doba: Po-So dle rozpisu směn (7:00-15:30 h). Požadujeme: vzdělání v oboru podmínkou (osvědčení pro výkon práce ve zdravotnictví), praxe výhodou, částečná znalost NJ výhodou. Nabízíme: firemní benefity. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Název společnosti:
CPI Hotels, a.s.
Telefon:
778702962
Odpovědná osoba:
Jitka Horáková
Reference:
67027228