Lékař zdravotnického střediska Olomouc

Plat:
59680 - 73230 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadavky:

- odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb.

- specializovaná způsobilost podle zák. č. 95/2004 Sb. - atestace v oboru všeobecného praktického lékařství. Dále možný i základní kmen interní nebo všeobecný, případně specialisovaná způsobilost v oborech vnitřního lékařství, chirurgie, neurologie (a příbuzných oborech). V takovém případě bude zajištěn výkon práce pod odborným dohledem.

- dobrý zdravotní stav, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu práce samostatnost, - rozhodnost, komunikativnost, příjemné vystupování

- občanská a trestní bezúhonnost

- dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)

Platové náležitosti:

- platová třída 14 podle NV ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění

- zvláštní příplatek

- osobní příplatek v závislosti na pracovním nasazení

Možnost sjednání pracovního poměru i na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti.

Dle rozhodnutí KHS Olomouc je funkce zařazena do II. kategorie z hlediska expozice biologickými činiteli.

Písemnou žádost o přijetí do pracovního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte pouze na emailovou adresu: zajem@vez.olc.justice.cz.

Ředitel Vazební věznice Olomouc si vyhrazuje právo zrušit vyhlášené přijímací řízení bez udání důvodu.

Název společnosti:
Vězeňská služba České republiky
Telefon:
585 525 221
Odpovědná osoba:
Jen písemně
Reference:
66963678