Programátor PLC+CNC Chrudim

Plat:
500 Kč
Město:
Chrudim
Okres:
Chrudim
Počet míst:
1

Popis pozice

Místo výkonu práce: Chrudim

NÁPLŇ PRÁCE: Pro vývoj řízení laserových strojů hledáme programátora PLC + CNC se znalostí programování v FANUC LADDER III.

Máme zájem pouze o dlouhodobou spolupráci, kde předpokladem je nejen odborná způsobilost, ale i spolehlivost a loajalita. Forma pracovního vztahu není podstatná, nadšení pro projekt a schopnost týmové spolupráce však ano. Mzda pouze orientační. Konkrétní podmínky budou dohodnuty až při případné spolupráci.

POŽADAVKY: Vzdělání technického směru, optimálně elektro. Výhodou znalost C#.

Znalost anglického jazyka, Řidičský průkaz typu B

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dlouhodobá spolupráce, firemní benefity

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis

Název společnosti:
Gama Hard s.r.o.
Telefon:
727 945 520
Odpovědná osoba:
Iveta Musilová
Reference:
66911587