Pracovník/pracovnice administrativy v expedici Prostějov

Plat:
11200 - 16800 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Prostějov
Okres:
Prostějov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.

Životopis zasílejte na email: martin.schmidt@repoint.cz

Pracovní doba: Po-Pá ranní směna, úvazek dle domluvy 20-35 hod. týdně

Náplň práce: příjem a výdej zásilek včetně kontroly dokumentů, zadávání zboží do systému a zpracování tabulek, každodenní telefonická a emailová komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme: uživatelskou znalost práce na PC (word, excel, outlook), znalost grafických programů, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, loajalita k firmě, ŘP. s k. B výhodou

Nabízíme: zaměstnanecké slevy, odměny, stravenky, občerstvení na pracovišti, pit. režim ve zdravotním preven. programu, vitamínové balíčky

Název společnosti:
REpoint mark s.r.o.
Odpovědná osoba:
Martin Schmidt
Reference:
67045678