Obsluha pokladny a lektor/ka v dílničkách - brigáda Liberec

Plat:
120 - 140 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Liberec
Okres:
Liberec
Počet míst:
2

Popis pozice

Brigádník/ce v EKOParku

- Práce na vstupní pokladně a lektor v Ekodílničkách

Brigáda vhodná pro studenty VŠ a všechny, kdo mají kladný vztah k přírodě, dětem a kulturním, sportovním či vzdělávacím aktivitám.

Požadavky: Spolehlivý a odpovědný přístup, flexibilita, kladný vztah k dětem.

Praxe není podmínkou, nezkušené zaškolíme.

Náplň práce: práce s dětmi, práce na pokladně a stánku - drobný prodej, běžná údržba parku, kreativní práce v dílničkách, možnost realizace vlastních nápadů, projektů a workshopů

Pracovní doba: denní, vč. víkendů, směny vždy dle dohody

Nástup po dohodě - v průběhu května až června (ukončení sezony EKOParku v září 2024)

Benefity: neomezené rodinné vstupné do EKOParku

Svůj životopis zašlete prosím na info@ekoparkliberec.cz

Název společnosti:
První volnočasový Ekopark Liberec, z.ú.
Telefon:
776 454 238
Odpovědná osoba:
Stanislav Šťastný
Reference:
67045498