Prodavač/ka potravin ve farmářském stánku Stehelčeves

Plat:
27000 - 35000 Kč
Město:
Stehelčeves
Okres:
Kladno
Počet míst:
2

Popis pozice

Přijmeme prodavačku do farmářského stánku – prodej tuzemských potravin a produktů.

Pracovní doba od 10:00 do 18:00h.

Hledáme příjemnou prodavačku / prodavače, nepožadujeme praxi, očekáváme vstřícné a obětavé jednání se zákazníky.

Požadujeme ŘP skupiny B.

Nabízíme podnikové stravování, jízdní výhody.

Pro získání dalších informací je potřeba absolvovat osobní pohovor, pozveme Vás na základě e-mailu s krátkým životopisem. 123prace@centrum.cz (do předmětu zprávy: farmářský obchod) nevolejte, pište, obdržíte pozvánku..

Název společnosti:
GiveMeFive s.r.o.
Odpovědná osoba:
Jiří Kučera
Reference:
67044484