Recepční wellness v hotelovém komplexu pecr Pec pod Sněžkou

Plat:
40000 - 45000 Kč
Město:
Pec pod Sněžkou
Okres:
Trutnov
Počet míst:
1

Popis pozice

Náplň práce:

" Obsluha na recepci Wellness Pecr a mini baru

" Poskytování informací potřebných k využití wellness služeb

" Vyřizování rezervací pro wellness a masáže

" Dodržování a uplatňování bezpečnostních a hygienických standardů v rámci wellness

" Administrativní práce v našem hotelovém systému Hoteltime, Libero a Vento

Co nabízíme:

" Práci v luxusním prostředí 4* hotelu Pecr Well

" Pečlivé zaučení

" Zajímavé platové ohodnocení včetně ročních prémií

" Práce na krátký a dlouhý týden bez nočních směn

" Využití personální stravy za zvýhodněné ceny

Co požadujeme:

" Příjemné a profesionální vystupování

" Komunikační dovednosti

" Organizační schopnosti a ochota učit se

" Pečlivý a zodpovědný přístup

" Pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
PECR - Apartments hotel s.r.o.
Telefon:
734287529
Odpovědná osoba:
Barbora Krejčířová, Sára Plačková
Reference:
67044313