Mistr Vinařice

Plat:
200 Kč
Město:
Vinařice
Okres:
Kladno
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Pracovní pozice: Mistr

(dohled nad pracovní činností odsouzených u externí firmy mimo areál věznice)

Požadujeme:

- střední vzdělání

- organizační schopnosti

- spolehlivost

- bezúhonnost

- dobrý zdravotní stav

Platové podmínky:

- hodinová sazba až 200,-Kč/hod.

Pracovní doba: PON - PÁT - odpolední směna nebo noční směna.

Nabízíme :

- stabilní zaměstnání, vhodné i pro důchodce.

K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní uchazeči. U zaslaného životopisu je

bezpodmínečně nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby přijímacího

řízení dle zák. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací:

Vězeňská služba ČR, Věznice Vinařice 245, Personální oddělení, 273 07 Vinařice

Michaela Nováková

Tel: 312 291 748

Email: nabor@vez.vin.justice.cz

Název společnosti:
Vězeňská služba České republiky
Telefon:
312 291 748
Reference:
67042556