Herec/čka Raná

Plat:
22000 - 22000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Raná
Okres:
Chrudim
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

MÍSTO VHODNÉ PRO OZP

Místo výkonu práce: Medkovy Kopce, Raná, 539 01 Hlinsko v Čechách 1

NÁPLŇ PRÁCE: herectví, improvizace, představení

POŽADAVKY: komunikační a improvizační schopnosti, kreativita, smysl pro humor, tvůrčí schopnosti a vymýšlení vtipných scének výhodou, trestní bezúhonnost, turnusové služby

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: motivující finanční podmínky + odměny a personální strava, možnost ubytování v době směn.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Životopisy zasílejte na email: lapacek@email.cz

Název společnosti:
PEKLOČERTOVINA s.r.o.
Telefon:
601 213 509; 702 195
Odpovědná osoba:
Jana Křesťanová
Reference:
66809058