Kuchař / Kuchařka Tisá

Plat:
50000 - 65000 Kč
Město:
Tisá
Okres:
Ústí nad Labem
Počet míst:
1

Popis pozice

Rádi bychom vám nabídli volnou pracovní pozici v zavedené oceňované restauraci hotelu Ostrov, umístěného v krásné přírodě Tiských stěn.

Nabízíme: práci v mladém a přátelském kolektivu, zázemí stabilní společnosti a oceňované restaurace. Nadstandardní ohodnocení, placené přesčasy, pracovní smlouvu nebo dohodu o provedení práce, podnikové stravování, možnost přespání.

směny krátký týden/dlouhý týden, nástup možný dle domluvy.

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost; pečlivost; důkladnost; smysl pro pořádek, čistotu a detail,

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím životopis emailem: recepce@hotelostrov

Název společnosti:
INSULO s.r.o.
Telefon:
475222428
Odpovědná osoba:
Ondřej Kulič
Reference:
67036063