Technik/čka oddělení kvality (prášková lakovna) Pardubice okolí

Plat:
35000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Pardubice

Popis pozice

Práce se skládá z kontroly kvality a koordinace výroby za účelem minimalizování zmetkovitosti. Budete provádět procesní kontrolu lakování ve výrobě a řešit reklamace z hlediska kvality.
Budete komunikovat s laboratoří a zadávat pravidelné laboratorní zkoušky.
Součástí práce jsou analýzy zmetkovitosti a zlepšování procesů.
Budete spolupracovat s QM při výrobních auditech.

Požadavky na uchazeče

SŠ vzdělání, uživatelská znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel budete používat na denní bázi při tvorbě reportů a grafů), znalost nástrojů kvality jako je ISO 9001, podmínkou praxe ve výrobě nebo kvalitě; analytické myšlení, pečlivost, komunikativní angličtina výhodou

Nabídka

Stabilní práce pro zahraniční výrobní společnost se sídlem kousek od Pardubic. Základní mzda okolo 35 tisíc, k tomu docházkový bonus a roční prémie závislé na hospodaření společnosti (zpravidla ve výši 1 platu navíc). Možnost navštěovat kurzy angličtiny na pracovišti. Nástup možný od června 2024

Název společnosti:
Personal Consult s.r.o.
Adresa:
Pardubice
Mobil:
774 58 48 28
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lucie Kloučková