Adiktolog Věznice Rýnovice

Plat:
40050 - 51190 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské - bakalářské
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Jablonec nad Nisou

Popis pozice

Činnost je zaměřena na adiktologickou diagnostiku u odsouzených zařazených do specializovaného oddílu pro výkon ochranného léčení protitoxikomanického a protialkoholního, k motivaci ke změně života včetně abstinence. Z indikace psychiatra vedení psychoterapie, socioterapie, edukace a resocializace, podílení se na režimové léčbě.

Požadavky na uchazeče

Vysokoškolské vzdělání v bakalářském či magisterském studijním programu - studijní obor adiktologie,
trestní bezúhonnost,
osobnostní a zdravotní způsobilost.

Nabídka

Nabízíme 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené,
5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce,
možnost pružné pracovní doby,
příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb,
závodní stravování s příspěvkem,
účast na specializovaných kurzech,
vlastní posilovnu, parkování v objektu věznice.

Název společnosti:
Věznice Rýnovice
Adresa:
Rýnovice, Jablonec nad Nisou
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Václav Pytlík