Dělník energetického hospodářství Pardubice

Typ úvazku:
Plný
Okres:
Pardubice

Popis pozice

- obsluha plynových zařízení a parních kotlů
- nakládání s odpady

Požadavky na uchazeče

- SOU/SOŠ (min. s výučním listem)
- základní znalosti práce na PC
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- schopnost týmové práce
Výhodou bude:
- topičský průkaz na parní kotle 4. třídy (umožníme a uhradíme jeho získání)
- očkování proti žloutence typu B (případně uhradíme poplatky s ním spojené)

Nabídka

- stabilní práci v 3směnném provoze u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji
- pro odpočinek nabízíme 25 dní dovolené a dalších až 5 dní osobního volna
- široký výběr jídel v zaměstnaneckém restaurantu za dotované ceny
- příspěvek na penzijní připojištění
- další benefity
- nástup možný ihned
- místo výkonu práce v Pardubické nemocnici

Název společnosti:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Adresa:
Pardubice
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Erika Dostálová