Strážný justiční stráže VV Praha Pankrác s náborovým příspěvkem Praha

Plat:
30070 - 41830 Kč za měsíc
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Praha

Popis pozice

výkon služby při obvodních soudech a státních zastupitelstvích v Praze, zajišťování bezpečnosti a pořádku při soudních jednáních a jiné

Požadavky na uchazeče

občan ČR starší 18 let, středoškolské vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost, plně způsobilý k právním úkonům

Nabídka

30 dnů dovolené, náborový příspěvek 150.000 Kč, stabilizační příplatek 2 500 Kč, ubytování ve vlastní ubytovně, využití posilovny a tělocvičny, čerpání z fondu FKSP 12 00 Kč, dobrá dopravní dostupnost

Vězeňská služba České republiky\nVazební věznice Praha Pankrác
Adresa:
Praha
Telefon:
261032114
Mobil:
608379461
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Olga Hlaváčová