CAM programátor (m/ž/r) 92431 Neunburg vorm Wald

Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Německo

Popis pozice

Tvoje oblast odpovědnosti:
- Programování v systémech Solid Works, HSM Works
- Práce s pracovními postupy, technickými výkresy a kusovníky

Požadavky na uchazeče

Tvůj profil:
- Absolvované odborné vzdělání CNC programátor (Solid Works, HSM Works) nebo srovnatelné školení či znalosti a dovednosti na základě odpovídající praxe
- Znalost práce s pracovními postupy, technickými výkresy a kusovníky
- Němčina úroveň B1
- Samostatný a spolehlivý způsob práce
- Schopnost týmové práce

Nabídka

Nabízíme:
- Německou pracovní smlouvu přímo se zaměstnavatelem (bez agentury)
- Zajímavou práci a zajímavé finanční podmínky
- Firemní benefity
- Příjemnou pracovní atmosféru + příjemný pracovní kolektiv vč. českých kolegů
- 2 směny

Poznámka

V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis

Název společnosti:
DTS Maschinenbau e.K
Adresa:
Neunburg v.W.
Mobil:
736 680 506
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Augustýn Skřivan