Dělník dokončovny Choceň

Plat:
25000 - 45000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Ústí nad Orlicí

Popis pozice

Naše společnost COMPOSITE COMPONENTS je rodinná firma zabývající se výrobou laminátových materiálů do automobilového průmyslu, například na autobusy, obytné vozy a zemědělskou techniku. Pracovní náplň pracovníka/pracovnice dokončovny je dle pracovního návodu tyto laminátové díly lepit, kytovat, brousit a leštit.

Požadavky na uchazeče

Manuální zručnost, fyzickou zdatnost a chuť pracovat
Zkušenosti s broušením, leštěním a kytováním jsou výhodou pro Vás (ne však naší podmínkou)
Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (7,75 hod.)

Nabídka

Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Dále nabízíme zajímavé finanční ohodnocení (půlroční odměny)
Také poskytujeme příspěvek na dopravu od prvního kilometru
Samozřejmostí je příspěvek na stravování a mnoho dalších benefitů

Název společnosti:
COMPOSITE COMPONENTS a.s.
Adresa:
Pardubice
Mobil:
703194520
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Pavla Kovářová