Obsluha CNC stroje na zpracování skla Frýdek-Místek

Plat:
26000 - 38000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe, Ukrajina
Okres:
Frýdek-Místek

Popis pozice

● programování a zpracování výrobků dle výkresové dokumentace na CNC stroji, pouze ve 2D
● Podílení se na vývoji a zlepšování procesu výroby

Požadavky na uchazeče

● Základní znalost obsluhy CNC - není pdmínkou, zaučíme
● Čtení výkresové dokumentace
● Manuální zručnost
● Samostatnost, rozhodnost a spolehlivost
● Nyní 2 směnný, později 3 směnný provoz

Nabídka

Práce ve stabilní a zavedené společnosti

• Práce na HPP
• Práce na 3 směny
• Hodinová mzda
• Měsíční prémie
• 20 dní dovolené
• Sickday /6 dní_rok/ při splnění daných podmínek
• Docházkový bonus /2000,-_měs/ při splnění daných podmínek
• Roční odměny
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Pravidelné školení
• Možnost stravování v závodní jídelně popř. stravenkový paušál
• velmi dobrá dopravní dostupnost, firemní parkoviště, kolárna

Poznámka

Nástup možný ihned, místo výkonu práce v sídle firmy.

Název společnosti:
GTB GROUP, s.r.o.
Adresa:
Staré Město
Mobil:
603203771
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kulhánek Jiří