Specialista pasivní infolinky / back office Praha 4

Plat:
28000 - 40000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný, Zkrácený
Vhodné pro:
Důchodce
Okres:
Praha

Popis pozice

- administrativní činnost - zpracování smluv do CRM sytému, evidence a aktualizace dat
- příjem telefonických hovorů a komunikace s našimi stálými klienty - nejedná se o aktivní navolávání
- vyřizování požadavků a dotazů souvisejících s našimi produkty
- poskytování informací o aktuálních nabídkách

Požadavky na uchazeče

- Minimálně ukončené středoškolské vzdělání
- Čistý trestní rejstřík
- Proklientský přístup
- Komunikativnost, výborný písemný projev
- Práce na PC, outlook a v CRM systému
- Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- Zkušenosti se zákaznickým servisem výhodou
- Zájem o klienta a snaha mu pomoci

Nabídka

- Pracovní doba 9:00 - 17:30
- HPP, možný i částečný úvazek - vhodné i pro MD
- Po dohodě možná i brigáda

Poznámka

Termín nástupu: IHNED (dle dohody)
Lokalita pracoviště: Praha 4 - přímo na metru C, Pankrác - budova CITY EMPIRIA
V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na kariera@dluhopisy.cz

Název společnosti:
Centrum Dluhopisů s.r.o.
Adresa:
Praha 4 - Nusle
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Ing. Martin Dráb