PHP Developer | 100% Remote (60 - 100.000 Kč) Ostrava-město

Plat:
60000 - 100000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Zkrácený
Okres:
Ostrava

Popis pozice

Tvůj revír je PHP a my máme zajímavé projekty. Ty si potrpíš na čistý kód a my také. Kromě toho umíme být velice flexibilní – jsme otevřeni pracovnímu poměru, dlouhodobé spolupráci na IČO i částečnému úvazku. Nabízíme remote spolupráci, ale pokud chceš, můžeš využít naše parádní kancly a pracovat on-site. Máme rádi moderní technologie a náš vývojový stack pravidelně aktualizujeme. Co myslíš, padneme si do oka?

* Budeš sice určitě pracovat na backendu, ale dáme Ti vybrat ze široké škály projektů – od cestovního ruchu a eccommerce, přes zábavní průmysl až po staré dobré informační systémy
* V každém případě od Tebe očekáváme čistý a efektivní kód
* Testování vlastního kódu u nás bereme jako samozřejmost
* Preferujeme práci v malých, agilních týmech

Požadavky na uchazeče

* Na poli vývoje nejsi žádný nováček, ale pořád máš zápal pro věc a vývoj Tě prostě baví
* Skvěle si rozumíš s PHP
* Nebojíš se nových technologií a postupů
* Pokud se navíc zvládneš domluvit anglicky, máš plusové body

Nabídka

* Dáme Ti svobodu v práci a pokusíme se Ti vyjít maximálně vstříc – flexibilní pracovní doba, remote spolupráce i dovolená navíc je u nás standard
* Nikdo se tady neobejde bez neomezeného přísunu kvalitní kávy a čerstvého ovoce na pracovišti
* Pokud nechceš celý den jenom sedět u počítače, nabídneme Ti MultiSport kartu a můžeme Ti slíbit, že se vždycky najde nějaký kolega na match ve fotbálku
* Kdo se na to cítí, má příležitost utužovat kolektiv na našich legendárních firemních akcích anebo na pravidelných společných snídaních
* Pokud to pro Tebe zní zajímavě, ozvi se a rádi s Tebou probereme detaily!

Název společnosti:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Adresa:
Brno
Mobil:
+420 725 391 785
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Jakub Šrubař