Lektor angličtiny v MŠ Pardubice

Plat:
300 - 350 Kč na hodinu
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
Důchodce, Rodičovská dovolená
Okres:
Pardubice

Popis pozice

- kroužek angličtiny pro děti ve školkách
- cílem je vytvořit u dětí pozitivní vztah k angličtině
- výuka hravou formou - písničky, říkanky, hry a další zábavné nástroje
- od září 2024 do června 2025 - 30 výukových hodin/1 školka
- počet školek bude upřesněn

Požadavky na uchazeče

- angličtinu odpovídající úrovně
- kladný vztah k dětem - zkušenost s prací s dětmi
- možnost přesunu do školek po vlastní ose

Nabídka

- nadstandardní finanční ohodnocení
- příjemnou práci v příjemném prostředí a s příjemnými lidmi

Název společnosti:
Akademie GRACE
Adresa:
Pardubice
Telefon:
608580022
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lucie Popková
www:
www.akademiegrace.cz

O firmě

Jsme vzdělávací centrum s 30 letou historií a akreditací MŠMT ČR. Organizujeme otevřené kurzy pro jednotlivce, individuální vzdělávací programy na míru nebo i teambuildingy se vzdělávacím programem.