Vrátný a vrátná Praha Praha

Plat:
113 Kč na hodinu
Možnost ubytování:
ano
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
OZP
Okres:
Praha

Popis pozice

Přijmeme vrátný a vrátné na zkrácený úvazek ( 20 hod./týdně) na ostrahu stavby, objektů nebo vrátnic - více pracovišť v Praze.
Jedná se o fyzicky nenáročnou práci s občasnými pochůzkami.
Vyhrazeno pouze pro osoby s OZP.

• ostraha stavby - evidence příjezdů a odjezdů vozidel a osob, občasné pochůzky a kontrola stavby

• vrátnice - evidence příchodů a odchodů návštěv a osob, evidence a kontrola odjezdů a příjezdů vozidel, občasné pochůzky.

• objekty- pravidelné obchůzky, zajišťování a kontrola vstupu a výstupu objektu. Evidence příjezdů a odjezdů vozidel a osob.

Požadavky na uchazeče

• praxe a certifikát není podmínkou zaškolíme
• bezúhonnost
• spolehlivost, dochvilnost, odpovědnost, příjemné vystupování, ochotu pracovat
• min. věk 18 let

Nabídka

Individuální plánování směn.

Název společnosti:
M&M Object Security .s.r.o.
Adresa:
571 01 Moravská Třebová
Telefon:
605 599 731
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Vaněrová Andrea