Aktuální Brigády (345) - strana 18

Brigády
Pracovník/ce na výrobu dekorací č. 10
Nabízíme: 80Kč/hod +20Kč variabilní složka Zajišťujeme ubytování 130Kč/noc
před 3 měsíci | Vysočany | BRIGÁDA
zobrazit nabídku»
Brigáda v obsluhovaném úseku
- Mzda 80Kč/hod - Práci v perspektivní mezinárodní společnosti - Práci v centru Brna
před 3 měsíci | Brno | BRIGÁDA
Kontrolor/ka textilního průmyslu
100 Kč/hod Stravenky 60 Kč/den Firemní doprava ze Stříbra (Heřmanova Huť, Nýřany, Tlučná, Vejprnice) Práce možná na HPP
před 5 měsíci | Plzeň - Křimice | BRIGÁDA
Soustružník kovů (SU50, su80, rev. soustruh R5)
Požadujeme: výuční list spolehlivost loajalita ke společnosti spolupráci s ostatními kolegy práce dle výkresu, měření ...
před 5 měsíci | Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Vysočina | BRIGÁDA
Obsluha CNC brusky
Náplň práce: Hlavní činností je práce na moderních CNC strojích, konkrétně na BRUSCE. Plnění zadání z výroby. Odpovědnost za...
před 6 měsíci | Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský | BRIGÁDA

Pozor, nejsme úřad práce!