Dělníci - navěšovači - v provozu žárové zinkovny Čenkov

Plat:
32000 Kč
Město:
Čenkov
Okres:
Příbram
Počet míst:
1

Popis pozice

Pozice: Dělníci - navěšovači - v provozu žárové zinkovny

OC

Kontakt: Petráš Petr, tel.: 775 642 103, e-mail: petr.petras@wiegel.cz

První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá 6:00 - 15:30 hod.

Požadavky:

manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita,

praxe výhodou

Zaměstnanecké výhody:

5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a dopravu,volnočasové benefity, věrnostní bonusy, měsíční prémie dle prémiového řádu

Nástup možný ihned. Mzda: 32 000,- Kč po zapracování

Místo výkonu práce: Apollo Metal, spol. s r.o. provozovna Čenkov, Čenkov

Název společnosti:
Apollo Metal, spol. s r.o.
Telefon:
775 642 103
Odpovědná osoba:
Petr Petráš
Reference:
67052521