Hasič Břeclav

Plat:
28000 - 32000 Kč
Město:
Břeclav
Okres:
Břeclav
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

7.5.2024 - provádění zásahu v případě mimořádné události, plnění úkolů v rámci udržování trvalé akceschopnosti jednotky SDH podniku, školení a odborná příprava členů jednotky SDH podniku, údržba, kontroly požární techniky a jiných prostředků PO, organizace taktických cvičení, prověrek odborné přípravy, kontrola dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel a provádění dopravně-regulačních opatření, pochůzková a kontrolní činnost, preventivní prohlídky požární bezpečnosti přidělených objektů a činností. Min SOU/ÚSO/SŠ vzdělání, praxe výhodou, ŘP sk. C, znalost práce na PC. KONTAKT: V případě zájmu vložit životopis pře webový formulář: https://web.fosfa.cz/kariera/poslete-nam-svuj-zivotopis/

Místo výkonu práce: Břeclav

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Název společnosti:
Fosfa a.s.
Telefon:
519 306 240
Odpovědná osoba:
Osobní oddělení
Reference:
67052765