Vyšší soudní úředník/ úřednice Břeclav

Plat:
27250 - 40120 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Břeclav
Okres:
Břeclav
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

7.5.2024 - práce vyššího státního úředníka ve smyslu zákona č. 121/2008 Sb., o vyšších státních úřednících, na občanskoprávním úseku Okresního soudu v Břeclavi. Min. bakalářské vzdělání v oboru vyšší státní úředník nebo absolvování kvalifikačního studia VSÚ na Justiční akademii v Kroměříži, nebo magisterské studium v oboru právo na VŠ v ČR, právní praxe vítána, aktivní znalost cizích jazyků vítána, dobrá znalost práce na PC. KONTAKT: ZASLAT PŘIHLÁŠKU, MOTIVAČNÍ DOPIS, STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS A KOPII DOKLADU O DOSAŽENÉM NEJVYŠŠÍM VZDĚLÁNÍ NEJPOZDĚJI DO 11.6.2024 na adresu: mrezova@osoud.brv.justice.cz, nebo osobně či poštou na podatelnu soudu v obálce označené nápisem VŘ VSÚ "k rukám ředitelky správy soudu Bc. Miroslavy Rezové"

Místo výkonu práce: Břeclav

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
OKRESNÍ SOUD V BŘECLAVI
Telefon:
519 366 238
Odpovědná osoba:
Miroslava Rezová
Reference:
67052769