Obráběč/ka kovů - horizontář, operátor CNC stroje Libina

Plat:
35000 - 45000 Kč
Město:
Libina
Okres:
Šumperk
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Vždy si prosím dopředu domluvte termín návštěvy na uvedeném tel. čísle nebo přes email od 7-14.30 hodin.

Zaškolíme i z jiných profesí. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

- obsluha CNC horizontální vyvrtávačky (systém Heidenhain) - zaškolíme

- spolupráce s kontrolou kvality, technologem a dalšími kolegy

-znalost měření

Očekáváme od Vás:

- vyučení v oboru obráběč kovů, příp. SŠ vzdělání ve strojním oboru - není podmínkou

- praxe s obsluhou CNC strojů výhodou, ale není podmínkou

- samostatnost, technické myšlení, pečlivost a otevřenost k získávání nových informací výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

- možnost se realizovat a prodat svou práci ve stabilní společnosti, na trhu jsme již 20 let

- technické vybavení a zaškolení, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami

- možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj

- odpovídající platové ohodnocení a benefity (nástupní mzda od 35.000,- Kč hrubého měsíčně)

Pracovní smlouva: nejprve na dobu určitou (půl roku), po zapracování možnost prodloužení

na dobu neurčitou.

Jedná se o malosériovou výrobu, po zapracování dle šikovnosti a produktivity až 45.000,- Kč.

Pracovní doba: 3 směnný provoz / 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00

Název společnosti:
GETURA PLUS, spol. s r.o.
Telefon:
777113784
Odpovědná osoba:
Břetislav Strnad
Reference:
67052666