Obráběč/ka kovů., soustružník/ce, frézař/ka Loštice

Plat:
27500 - 30000 Kč
Město:
Loštice
Okres:
Šumperk
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Poslat životopis emailem.

Náplň práce

- kovoobrábění

- znalost čtení technické dokumentace

Požadavky:

- zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností

- logické uvažování, spolehlivost a svědomitost

- aktivní přístup a samostatnost

- vyučen v oboru, praxe vítaná

Směnnost: 1 směna - 6.00-14.00

Po roce prodloužení doby určité, nebo změna na dobu neurčitou. Po zkušební době nárůst mzdy.

Zaměstnanecké benefity (prémie, příplatky, stravenky do mzdy po zkušební době, mobilní SIM karty se zvýhodněným paušálem, věrnostní odměna 1000 Kč za 100% účast, nadstandardní příplatky nad rámec pracovní doby)

Název společnosti:
METRIE spol. s r.o.
Telefon:
606766252
Odpovědná osoba:
Jana Kotrlová
Reference:
67052663