Zámečník/ce - svařování Libina

Plat:
35000 - 50000 Kč
Město:
Libina
Okres:
Šumperk
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Vždy si telefonicky od 7-14-30 hodin nebo emailem domluvit osobní schůzku.

Náplň práce:

- sestavování a svařování metodou 135 MIG/MAG, 141 TIG

Požadujeme po Vás:

- znalost čtení výkresové dokumentace

- Svářečský průkaz 135 MIG/MAG, 141 TIG výhodou

- ŘP - skupina B výhodou

- praxe v oboru, manuální zručnost, zodpovědnost, operativnost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci, spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout:

- stabilní a perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti, na trhu jsme již 20 let

- výkonové bonusy, po zapracování úkolová mzda, možnost vydělat si i 50.000,- Kč měsíčně

- nástupní plat 35.000,- Kč

- příspěvek na stravu

Provoz jednosměnný, v budoucnu možnost dvousměnného. Pracovní doba 6:00 - 14:30, po domluvě lze uzpůsobit autobusové dopravě.

Nástup možný ihned.

Název společnosti:
GETURA PLUS, spol. s r.o.
Telefon:
777113784
Odpovědná osoba:
Břetislav Strnad
Reference:
67052661