Office Manager/ka Žďár nad Sázavou

Plat:
25000 - 30000 Kč
Město:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1

Popis pozice

Pozice: Office Manager/ka

Popis pozice: Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti široké spektrum činností spojených s office managementem. Vaše práce bude zahrnovat přípravu podkladů pro účetnictví, evidenci skladových zásob, inventuru, statistiku, revize, fakturaci (FaV a FaP), správu pokladny, a další administrativní úkony. Dále také občasné činnosti jako jsou správa smluv, příprava mzdové agendy, personální záležitosti a komunikace s úřady a dalšími partnery.

Hledáme flexibilního kolegu/kolegyni, který/á se nebude bát rozmanité práce a ocení možnost pružné pracovní doby.

Požadavky:

" Vzdělání SŠ s maturitou nebo vyšší

" Znalost MS Office, případně dalších kancelářských programů

" Uživatelská znalost účetního software Pohoda výhodou

" Schopnost komunikovat v českém jazyce, anglický jazyk výhodou

" Pozitivní přístup, preciznost, zodpovědnost

" Praxe v oboru výhodou

Pracovní podmínky:

" Pracovní úvazek: 6-8 hodin denně, dle dohody

Benefity:

" Dovolená, stravenkový paušál

" Pružná pracovní doba

Pokud hledáte stabilní pracovní místo v přátelském kolektivu s možností rozvoje a chcete se přidat k našemu týmu, neváhejte a zašlete nám na e-mail svůj životopis a motivační dopis. Prosíme o první kontakt výhradně e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
TISKÁRNA UNIPRESS s.r.o.
Odpovědná osoba:
Roman Zídek
Reference:
67052748