Technici údržby - Kolín Kolín

Plat:
26000 - 28000 Kč
Město:
Kolín
Okres:
Kolín
Počet míst:
1

Popis pozice

První kontakt:

Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 9 - 15 hod

e-mail: kariera@spel.cz

osobně: Po - Pá 9 - 15 hod.

Smlouva na 1 rok s možností prodloužení.

Náplň práce:

Pravidelná údržba ručního nářadí, nástrojů pro lisování kontaktů a zařízení ve výrobě

Opravy zařízení, výměny opotřebovaných dílů (pneumatika, mechanika a elektrika)

Opravy menšího charakteru na výrobních halách ( elektro, montáž regálů, nástěnky apod.)

Spolupráce s technology na výrobních procesech.

Co požadujeme:

SOU/SŠ, obor elektro výhodou ( dle vyhlášky NV 194/2022 )

Manuální zručnost

Uživatelskou znalost na PC (Word, Excel)

Pracovitost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Možnost uplatnění pro čerstvé absolventy.

Co můžeme nabídnout:

Zaškolení na pracovní pozici

Zaměstnání s dlouhou perspektivou a jistotou

Pracovní pozici na hlavní pracovní poměr ve dvou směnném provozu (ranní, odpolední)

Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií

Stravenkový paušál

Bonus ve formě 13. platu

Firemní oblečení.

Název společnosti:
SPEL Manufacturing s.r.o.
Telefon:
321 579 051
Odpovědná osoba:
Dagmar Krejčíková
Reference:
67051925