Operátor skladu (m/ž) Cítoliby

Plat:
26000 Kč
Město:
Cítoliby
Okres:
Louny
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti hledáme?

mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny: 2 dny volno, 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční - takto opakující se cyklus)

výhodou je zkušenost s obsluhou vysokozdvižných vozíků

zkušenost v obdobném provozu velkou výhodou

manuální zručnost, smysl pro detail a pečlivost

samostatný přístup a odpovědnost

Co budete dělat? Za co budete odpovědný/á?

dbát o řádné zacházení s materiálem a zajišťovat podklady pro přesnou evidenci skladovaného materiálu pro skladníka

přebírat pro skladovaní materiál, ochranné pomůcky, polotovary a náhradní díly pro údržbu strojů a zařízení

podle pokynů (i zastupujícího) disponenta skladu připravovat expedici výrobků, polotovarů k anodizaci a řešení jejich návratu ke konečnému stadardnímu příjmu

skladovat spotřební materiál, vydávat nástroje v nepřítomnosti disponenta skladu

řídit se procedurami a pracovními instrukcemi v souladu s požadavky normy ISO/TS 16949

dodržovat bezpečnostní předpisy a ostatní nařízení firmy

provádět další skladovací činnosti dle pokynů nadřízeného a pracovat v týmu

Co Vám můžeme nabídnout?

nástup možný kdykoliv

pracovní smlouva na dobu určitou

práce ve směnném nepřetržitém provozu (12hod. směny)

nadstandardní příplatky za práci v noci a o víkendech

pět týdnů dovolené

pracoviště v Průmyslové zóně Louny

dovolená 25 dní

příspěvek na penzijní připojištění

příspěvek na čištění pracovního oblečení

příspěvek na stravu + stravenkový paušál

půlroční bonus dle firemních pravidel

bonusový systém E-Cafeterie (Edenred)

odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí

firemní akce pro zaměstnance

věrností bonusy za odpracované roky ve firmě

čisté prostředí

uvedena hrubá měsíční mzda/hrubý měsíční příjem

kontakt: e-mail: prace@fkc.cz,

Název společnosti:
FUJIKOKI CZECH s.r.o.
Telefon:
415626580
Odpovědná osoba:
Kateřina Janáčková
Reference:
67052175