Lakýrník - operátor výroby v práškové lakovně Rozsíčka

Plat:
28000 - 35000 Kč
Město:
Rozsíčka
Okres:
Blansko
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pracovní poměr na dobu určitou.

PNáplň práce: příprava dílů k lakování, navěšování/svěšování lakovaných dílů, lakování elektrostatickou pistolí, kontrola, balení výrobků, úklid a údržba.

Požadavky: práce na obdobné pozici výhodou, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost a aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody: dobré mzdové podmínky, čtvrtletní a roční motivační odměny, příspěvek na penzijní pojištění po 1. roce, 25 dní dovolené, příspěvek na stravné a možnost závodního stravování přímo v areálu.

První kontakt osobně na adrese Rozšíčka 58, v pracovní dny 9.00-13.00 hod, telefonicky v pracovní dny 7.00-15.00 hod na č. 739 499 632 - Ing. Baka nebo na e-mail. adrese: baka.martin@vspgroup.cz

Název společnosti:
VSP Group, a.s.
Telefon:
739 499 632
Odpovědná osoba:
Martin Baka
Reference:
67052182