Traktorista / traktoristka - krmivář / krmivářka Dobrá Voda u Hořic

Plat:
40000 - 40000 Kč
Město:
Dobrá Voda u Hořic
Okres:
Jičín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Kontakt: Ing. Horník Luboš 775 554 144, Ing.Vlášková Vlasta 775 554 147 (7:00-18:00 hod.), e-mail: zdpodchlumi@dobrovodskezeli.cz

Kontakt osobně Dobrá Voda u Hořic 7:00-16:00 hod. po tel. dohodě.

Požadujeme dobrou fyzickou zdatnost, řidičský průkaz sk. T, zájem o nabízenou práci, samostatnost, spolehlivost, ochotu pracovat, kladný vztah ke zvířatům, zodpovědnost a zručnost, praxe v oboru vítána, není podmínkou, flexibilitu (jednou za 14 dní práce o víkendu). Začátek směny ve 3,00 hodiny.

Začátek směny ve 3:00 hod.

Zaměstnanecké výhody:

- stravenkový paušál

Pozice je vhodná i pro občany EU.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Název společnosti:
Zemědělské družstvo Podchlumí Dobrá Voda
Telefon:
775554147; 775554144
Odpovědná osoba:
; Ign. Horník Luboš Ing. Vlášková Vlasta
Reference:
67052253