Technik přípravy výroby Třeboň

Plat:
40000 Kč
Město:
Třeboň
Okres:
Jindřichův Hradec
Počet míst:
1

Popis pozice

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (7:30 -15:00)

Náplň práce:

o Kontrola správnosti projektové dokumentace (soulad se skutečností).

o Zpracování výkazů výměr a specifikace materiálů pro ostatní úseky společnosti.

o Sestavení kompletního harmonogramu prací, dodávek, mechanizace.

o Zpracování, kompletace a evidence veškeré legislativy (zejména dokladová a kontrolní část)...

o Pomoc s přípravou podkladů pro fakturaci.

o Zpracování rozpočtů pro vícepráce a méněpráce v průběhu stavby.

o Návrhy na úpravy ceníkových cen dle skutečných nákladů na jednotlivé práce.

Požadujeme:

o SŠ s maturitou (stavební), výhodou VŠ.

o ŘP B, znalost práce na PC.

o Zkušenosti v oboru přípravy a realizace staveb, znalost projektové dokumentace.

o Výhodou znalosti stavebních technologíí a postupů při realizaci dopravních a vodohospodářských staveb.

o Technické myšlení, práce v rozpočtovém programu.

o Samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost.

Nabízíme:

o Zajímavé mzdové ohodnocení: základní mzda dle praxe a zkušeností + motivační systém odměňování (osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledků vzniklých při výstavbě svěřených zakázek).

o Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou s nástupem dle dohody, pracoviště v Třeboni.

o Systém benefitů: Dovolená 25 dní, služební telefon, notebook, automobil i k soukromým účelům, příspěvek na stravování/cestovné, zajištění školení, příspěvek na členství v komoře ČKAIT, dárkové balíčky.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Lesostavby Třeboň a.s.
Telefon:
725762801
Odpovědná osoba:
Pavlína Kocandová
Reference:
67052254