Obsluha ohraňovacího lisu Příbram

Plat:
30000 Kč
Město:
Příbram
Okres:
Příbram
Počet míst:
1

Popis pozice

Pozice: Obsluha ohraňovacího lisu

Kontakt: Hovorková Monika Bc., tel.: 734 153 567, e-mail: hovorkova.monika@sencopb.eu

První kontakt osobně 7:00 - 15:00, telefonicky něbo e-mailem.

Co Vás na této pozici čeká?

- obsluha ohraňovacího lisu

- třísměnný provoz (37,5 hodin/týdně)

Očekáváme, že budete mít:

- vzdělání - SOU technického směru

- základy a zkušenosti s obsluhou ohraňovacích lisů výhodou

- flexibilita

- znalost technických výkresů

Nabízíme Vám:

- zázemí v ryze české firmě s 30 lety na trhu (pracoviště v Příbrami)

- možnost kariérního růstu

- přátelský kolektiv

- ochotu spolupracovníků při zaškolení

- zabezpečení Vašeho rozvoje a prohlubování znalostí

- další benefity (5 týdnů dovolené, Multisport karta, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní

a sportovní akce, penzijní připojištění)

Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- Kč

Místo výkonu práce: SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská č.p. 292, Příbram I

Název společnosti:
SENCO Příbram spol. s r.o.
Telefon:
734 153 567
Odpovědná osoba:
Monika Hovorková
Reference:
67051984