Učitel/ka 1.stupeň Krásná Hora nad Vltavou

Plat:
32820 Kč
Město:
Krásná Hora nad Vltavou
Okres:
Příbram
Počet míst:
1

Popis pozice

Pozice: učitel/ka 1. stupeň

Možno plný i zkrácený pracovní úvazek.

Kontakt: Eva Šedivá Mgr., tel.: 605 918 778, e-mail: sediva@skolahora.cz

První kontakt e-mailem.

Hledáme zaměstnance na pozici učitelka/učitel pro 1.stupeň.

Zájemce by měl odpovídající pedagogické vzdělání. Možno i zájemce, který si vzdělání doplňuje, pokud má s prací na této pozici zkušenosti. Vhodné i pro absolventy.

Očekáváme kolegyni/ kolegu s vážným zájmem o učitelské povolání, respektem k žákům, rodičům i kolegům, ochotného i nadále se vzdělávat a pracovat na sobě .

Jsme malá škola, snažíme se o klidné, tvořivé a rozvíjející pracovní prostředí, spolupráci žáků i pedagogického kolektivu, spolupráci s rodiči.

Nabízíme podporu v profesním rozvoji a sebevzdělávání.

Nástup od 26.8.2024 do 25.8.2025. Místo je zatím na dobu určitou, dále dle dohody.

Mzda: 32 820,- Kč ( dle praxe )

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování

Místo výkonu práce: Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora nad Vltavou, okres Příbram

Krásná Hora nad Vltavou, Školská 103.

Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora nad Vltavou, okres Příbram
Telefon:
605 918 778
Odpovědná osoba:
Šedivá Eva
Reference:
67051985