Dělníci, obsluha sekacího stroje Příbram

Plat:
20320 Kč
Město:
Příbram
Okres:
Příbram
Počet míst:
1

Popis pozice

Pozice: Dělníci, obsluha sekacího stroje- obsluha a údržba motorové sekačka

Kontakt:Skalická Miroslava, tel.: 318 624 191, e-mail: miroslava.skalicka@ts-pb.cz

První kontaktosobně,e-mailem nebo telefonicky po - pá 7:00 - 14:00 hod.

Požadavky:

- řidičský průkaz sk. B nutný

- práce na údržbě Veřejné zeleně dle potřeby

- fyzická zdatnost nutná

- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

- pracovní doba od 06,00 hod. - do 14,30 hod.

Nástup možný ihned. Nástupní plat od 20.320,- Kč

Místo výkonu práce: Příbram

Název společnosti:
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace
Telefon:
318 624 191
Odpovědná osoba:
Miroslava Skalická
Reference:
67051981