Pomocný dělník / pomocná dělnice Vamberk

Plat:
28000 Kč
Město:
Vamberk
Okres:
Rychnov nad Kněžnou
Počet míst:
1

Popis pozice

Místo výkonu práce: Královéhradecký a Pardubický kraj dle sjednaných zakázek.

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 17:00 hodin, e-mailem na adresu info@nibecentrum.cz nebo osobně po domluvě.

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. B

- manuální zručnost, odpovědnost

- samostatnost, spolehlivost

- fyzická zdatnost (manipulace s břemeny)

- výpis z rejstříku trestů.

Náplň práce:

- pomocné přípravné práce pro topenáře.

Nabízíme:

- stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění dle odpracovaných let.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
ZIKA CZ s.r.o.
Telefon:
777 108 795
Odpovědná osoba:
Miroslav Zika
Reference:
67038484