Seřizovač / seřizovačka pro BU Assmblies Rychnov nad Kněžnou

Plat:
32500 Kč
Město:
Rychnov nad Kněžnou
Počet míst:
2

Popis pozice

Kontakt zasláním životopisu na e-mail monika.nemeckova@assaabloy.com.

Požadujeme:

- SOU vzdělání, strojírenský obor výhodou

- znalost čtení výkresové dokumentace

- znalost práce na PC.

Náplní Vaší práce bude:

- seřizovat a kontrolovat stroje a zařízení na oddělení montáží

- monitorovat pracovní postup

- provádět výměnu nástrojů

- lokalizovat a odstraňovat standardní závady stroje

- provádět úkony údržby menšího rozsahu.

Nabízíme:

- výkonnostní příplatek, 13. mzda, 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick days"

- docházkový bonus, dotované stravování a jídelna s doplňkovým prodejem

- program benefitů Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, preventivní program.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Telefon:
494 511 124
Odpovědná osoba:
Monika Němečková
Reference:
67052273