Prodavač / prodavačka Hradec Králové

Plat:
22570 Kč
Město:
Hradec Králové
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovní doba: 1 směnný provoz otevírací doba BauMaxu: 8 - 20 hod (1 směna trvá: 10 - 12 hodin)

Náplň práce: starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů

- Požadujeme: výuční list, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z RT, praxe výhodou

- Jedná se o fyzicky náročnější práci, smlouva na 3 roky

- Nabízíme: stravenkový paušál, prémie, samostatnou práci a další benefity, možnost seberealizace, zajímavé mzdové ohodnocení (tarif + odměna + prémie)

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem (zašlete životopis)

Požadavky na uchazeče

Jiné

Název společnosti:
BM ČESKO s.r.o.
Telefon:
267 289 176, 608 745
Odpovědná osoba:
Andrea Hančak
Reference:
67017349