Technolog / technoložka Třebechovice pod Orebem

Plat:
30000 Kč
Město:
Třebechovice pod Orebem
Okres:
Hradec Králové
Počet míst:
1

Popis pozice

PP na dobu určitou s možností prodloužení

Předpokládaná náplň práce:

Příjem poptávek zákazníků, zpracování technických postupů výroby, poptávek, tvorba nabídek, plánování výrobních zakázek.

Pravidelná zpětná vazba k nabídkám. Komunikace s obchodními zástupci ohledně nabídek, komunikace se zákazníky, konstruktéry, grafiky a referenty zákaznického servisu.

Pomoc při včasné realizaci zakázek.

Kontrola výroby.

Požadujeme:

SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou

ovládání výpočetní techniky

obchodní dovednosti

řidičský průkaz skupiny B

znalost technologie spojené s kartonáží výhodou

ovládání grafického nebo konstrukčního programu výhodou

angličtina nebo němčina výhodou

praxe v oblasti navrhování a v kreslení technických dokumentací - výhodou

profesionální vystupování, dobré komunikativní dovednosti, časovou flexibilitu

důvěryhodnost, zodpovědnost, samostatnost, orientace na výsledek a dlouhodobý úspěch

spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Název společnosti:
Solpap, s.r.o.
Odpovědná osoba:
Jan Jeremiáš
Reference:
67052196