Asistent/ka mzdové účetní Brno

Plat:
150 - 190 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Brno
Okres:
Brno
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

První kontakt e-mailem.

Vhodné pro OZP.

Co Vám nabízíme?

- 1/2 pracovní úvazek - 20 hodin týdně

- flexibilní pracovní doba - docházka do firmy dle domluvy

- práce ve stabilní společnosti

- profesionální zaučení a korektní jednání

- prostředí rodinné účetní firmy zaměstnávající zejména OZP

Co bude náplní Vaší práce?

- zakládání a archivace podkladů souvisejících se mzdami

- kontrola podkladů při nástupu zaměstnance

- zadávání dat do personalistiky v programu PAMICA / POHODA

- odhlášky a přihlášky zaměstnanců

- elektronická podání NEMRI, ELDP a HZUPN

administrativa spojená s personalistikou a mzdami

Co by Vám nemělo chybět?

- alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici

- SŠ vzdělání

- znalost mzdové problematiky

- orientace v zákonech souvisejících se mzdami

- logické myšlení

- pečlivost

- samostatnost

- ochota učit se

- zkušenost s programem POHODA / PAMICA výhodou

Zaměstnanecké výhody:

Multisport / příspěvek na PP

Název společnosti:
DIGAMMA Brno, s.r.o.
Odpovědná osoba:
Pavel Rosenbach
Reference:
67051991