Pracovník/ce odborného zacházení ve vězeňství - vychovatel/ka Mírov

Plat:
29790 - 40770 Kč
Město:
Mírov
Okres:
Šumperk
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme:

minimálně vyšší odborné vzdělání (výhodou je vzdělání pedagogického směru)

trestní bezúhonnost

základní znalost práce na PC

pečlivost a organizační schopnosti

dobré komunikační schopnosti

praxe v oboru vítána (není ovšem podmínkou)

Přihláška musí obsahovat:

motivační dopis (důležité je uvést emailový i tel. kontakt)

strukturovaný profesní životopis s charakteristikou dosavadní praxe

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme: jistotu u stabilního zaměstnavatele, pravidelnou pracovní dobu, platové zařazení ve 10. platové třídě, 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolená, 1 týden sick days, další zaměstnanecké benefity (CŽV, příspěvky na penzijní připojištění i na sportovní a kulturní vyžití, příspěvky na stravu ve vlastní jídelně, ubytování, posilovna…)

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Název společnosti:
Vězeňská služba České republiky
Telefon:
583488235
Odpovědná osoba:
Jaroslava Plháková
Reference:
67052026