Řidič/ka stravovacího provozu Šumperk

Plat:
20250 - 26000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Šumperk
Okres:
Šumperk
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Kontakt: Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "KARIÉRA" v záložce "Kariéra" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/ridic-stravovaciho-provozu/

Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk

Region: Olomoucký kraj, PP na období jednoho roku.

Co požadujeme:

- vzdělání minimálně SO (výuční list);

- zdravotní způsobilost;

- trestní bezúhonnost;

- pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, ochotu učit se novým postupům.

Co Vás čeká:

- rozvoz stravy v rámci areálu, včetně nakládky/vykládky a expedice oddělení;

- pomocné práce ve stravovacím provozu (mytí nádobí);

- rozvoz stravy odběratelským subjektům v rámci regionu;

- pracovní doba od 6:00 do 14:00, 1x za 2 týdny sobota a neděle od 6:00 do 14:00.

Co nabízíme:

- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;

- výkon práce v Šumperku a okolí;

- stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;

- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;

- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity: Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, akce pro zaměstnance atd.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Název společnosti:
Nemocnice Šumperk a.s.
Telefon:
583334562
Odpovědná osoba:
Renata Vaverková
Reference:
67052282