Lektor/ka jazykové školy Zlín

Plat:
300 - 400 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
1

Popis pozice

Hledáme kreativního lektora angličtiny /nebo němčiny

Požadavky:

- vynikající znalost angličtiny/ němčiny, kreativita schopnost dlouhodobě motivovat studenta

- pozitivní a komunikativní osobnost,

- vysoká míra profesionality při práci klientem a při odevzdávání vykonané práce

- pracovní nasazení, které je vyrovnané a směřuje k dlouhodobé spolupráci

- schopnost dlouhodobě naplňovat a aktualizovat potřeby klienta

Nabízíme:

- Náročný úvodní trénink - zaškolení cca 20 hodin

- Vybrané lektory budeme metodický vést během prvních 6-měsíců

- Viditelné výsledky vaší práce (rychlý pokrok studentů), metodickou podporu a vedení

- Preferujeme spolupráci na DPP, v případě dobré shody a profesionality možnost hlavního pracovní poměru

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Název společnosti:
Trend Language Solutions s.r.o.
Telefon:
608 938 936
Odpovědná osoba:
Světlana Španihelová
Reference:
66712264