Všeobecná sestra na interní jednotku intenzivní péče Vyškov

Plat:
24300 Kč
Město:
Vyškov
Okres:
Vyškov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, odborná způsobilost k výkonu povolání dle zák.č. 96/2004 Sb., specializace v intenzivní péči výhodou, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, spolehlivost

POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup dle dohody

ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: prémie, perspektivní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí, možnost profesního růstu, vzdělávání na akreditovaném pracovišti, příspěvek na stravování, 5 týdnů řádné dovolené, příplatky, plat dle délky praxe

KONTAKT: Moravová Jitka Mgr. MBA, tel.: 517 315 105, 7-15:30 hod, e-mail: moravova@nemvy.cz

Název společnosti:
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace
Telefon:
517 315 105
Odpovědná osoba:
Jitka Moravová
Reference:
66907240