Lékař/Lékařka - obor pediatrie Vyškov

Plat:
55160 Kč
Město:
Vyškov
Okres:
Vyškov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

POŽADAVKY: vzdělání VŠ, lékař s atestací v oboru na funkční místo, odborná způsobilost k výkonu zdravot. povolání lékaře v ČR, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, licence ČLK pro výkon povolání lékaře

POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody

ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle délky praxe, náborový příspěvek, výborné pracovní podmínky, kvalitní přístrojové vybavení, pracoviště splňuje akreditaci v oboru i akreditaci kvality, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, benefity z FKSP - příspěvek na stravování, rekreaci, penzijní připojištění, vitamíny, brýle, dentální hygienu

KONTAKT: Menoušková Taťána JUDr., tel.: 517 315 130, 7-15:30 hod, e-mail: menouskova@nemvy.cz, v případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na uvedený e-mail

Název společnosti:
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace
Telefon:
517 315 130
Odpovědná osoba:
Taťána Menoušková
Reference:
66907235